Serdecznie witamy!

 

Transport  /  Spedycja  Logistyka  /  Magazynowanie 

Truck Service Samochody Ciężarowe Sp. z o.o.

 

HISTORIA

Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną. Powstaliśmy na bazie firmy transportowo – warsztatowej PHU Truck Service Samochody Ciężarowe która powstała w roku 2003 i do dzisiejszego dnia istnieje jako zaplecze techniczne firmy Truck Service Samochody Ciężarowe Sp. z o.o. Od roku 2003 zrealizowaliśmy wiele kontraktów, zdobyliśmy uznanie i zaufanie stałych klientów, jednocześnie nieustannie pozyskując nowych.
 
     Współpracujemy z firmami spedycyjnymi zarówno z Polski, jak i z Europy Wschodniej i Zachodniej. Dzięki temu zlecane nam usługi transportowe są wykonywane terminowo, a informacjami o przebiegu procesu transportowego docierają do klienta w możliwie najszybszym terminie. Udaje się to tylko dlatego, że w ocenie naszych klientów, wyróżniamy się wysoką elastycznością i szybkością w działaniu. W globalnym świecie przewagę konkurencyjną zdobywa się idealnym dopasowaniem do potrzeb klienta . Znajomość Języka wschodniego ( Rosyjski , Ukraiński ) jak i Języka naszych zachodnich sąsiadów ( Niemiecki, Angielski ) - to wśród naszych pracowników dodatkowy atut który pomaga nam bardziej niż innym zrozumieć i doskonalić potrzeby klienta .. Nasze atuty zostały zauważone i każdego dnia doceniane są przez naszych klientów powierzających nam swoje ładunki, swoje pieniądze, a także, co nie mniej ważne, a może i najważniejsze, swoją reputację, Zdajemy sobie sprawę z tego, że reprezentujemy naszych klientów przed ich kontrahentami. Osiągając założone sobie cele, pomagamy również w realizacji potrzeb naszych klientów. Tylko taka współpraca nas interesuje i tylko taką współpracę oferujemy.
 
Nasz sukces opieramy na trzech głównych filarach:
- atrakcyjnych cenach odpowiadających aktualnej sytuacji rynkowej,
- terminowość płatności,
- umiejętności odnalezienia się w trudnych sytuacjach rynkowych w jakim przyszło nam pracować.
 
Staramy się i pracujemy jako podwykonawcy tylko z firmami których budżet ma jak najmniejszy stopień zagrożenia w sytuacjach kryzysu europejskiego.
 
Naszym zdaniem tylko takie założenia gwarantują dzisiaj stałą i owocną współpracę na rynku przewozów rzeczy!

Współpraca

Współpracujemy z firmami producenckimi jak i spedycyjnymi:

                                   

Szybki kontakt

Truck Service Samochody Ciężarowe Sp. z o.o.
Jana Kasprowicza 20
66-016 Nietków
Lubuskie, Polska
  Telefon: +48 68 327 22 10
+48 602 328 128
e-mail: truck-service@truck-service.net.pl